Nauka jazdy na łyżwach dla dzieci

Strona używa ciasteczek - przeczytaj więcej

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6” zgodnie z zapisami Statutowymi prowadzi zajęcia dla Sympatyków sportów zimowych bez ograniczeń wiekowych w sekcjach: łyżwiarstwa figurowego oraz curlingu. Trenerzy posiadają wiedzę i doświadczenie do prowadzenia zajęć od szkolenia początkowego aż do przygotowań olimpijskich włącznie. Klub jest członkiem Polskich Związków Sportowych:  Łyżwiarstwa Figurowego oraz Curlingu.

„Euro 6” uczestniczy z powodzeniem w Mistrzostwach Polski oraz w pozostałych zawodach  we wszystkich kategoriach wiekowych organizowanych przez polskie związki sportowe a także w zawodach międzynarodowych.

Klub prowadzi również zajęcia  mające na celu promocję sportu realizowanych w formie różnych  programów, kampanii, akcji, pokazów, imprez promocyjnych i popularyzatorskich, itp. o szerokim zasięgu i znaczeniu społecznym, które mają na celu między innymi:

• promowanie i wspieranie inicjatyw pobudzających aktywność fizyczną wszystkich środowisk i grup społecznych, w tym dzieci, młodzieży oraz dorosłych;
      • promowanie i wspieranie inicjatyw służących rozwijaniu aktywności fizycznej osób starszych, solidarności międzypokoleniowej i włączeniu społecznemu poprzez sport;
      • promowanie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości  sportu;
      • inicjowanie i realizowanie kampanii społecznych na rzecz kształtowania poprzez sport potrzeby fizycznej oraz zachowań i nawyków aktywnego stylu życia w społeczeństwie;
      • rozwijanie poprzez sport aktywnej postawy obywatelskiej;

Uczestnikami zajęć są dzieci, młodzież oraz dorośli w tym również seniorzy.
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Euro 6” jest marką uznaną i rozpoznawaną nie tylko w kraju.

Klub uzyskuje zawsze bardzo dobre recenzje za przygotowanie i prowadzenie imprez.
Współpracujemy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy, Urzędem Dzielnicy Śródmieście oraz Centralnym Ośrodkiem Sportu.